Om oss

LED, signage og møterom

Prodok ble etablert i 1994, og har full fokus på proffskjermer og digitale flater. Vi er en solid familie med dyktige medarbeidere i alle «LED».

 

Sammen med våre leverandører leverer vi produkter og løsninger som forsterker våre kunder.

Våre mål

Vårt mål er å alltid levere tjenester og produkter av høy kvalitet, og ikke minst å gjøre våre kunder og samarbeidspartnere fornøyde.

 

Engasjement er viktig for at vi skal trives på jobben, det samme gjelder punktlighet og nøyaktighet, at vi leverer våre produkter til kunder til avtalt tid og pris.

 

Til sist, men ikke minst ønsker vi å være ledende innen bransjen, og være din foretrukne leverandør av LED, signage og møterom.

Erik Westlie

Kunderådgiver

erik@prodok.no

(+47) 414 22 360

Thomas Sohlberg

Prosjekt & kundeansvarlig

thomas@prodok.no

(+47) 900 10 172

Morgan Hansen

Produktansvarlig LED/Skjerm

morgan@prodok.no

(+47) 909 02 051

Jørgen Dehn Jøms

Pådriver & økonomi

jorgen@prodok.no

(+47) 911 62 509

Malin Ringstad

Administrasjon ansvarlig

malin@prodok.no

(+47) 902 33 073

Fred Oscar Midtsem

Teknisk konsulent

fred@prodok.no

(+47) 918 98 412

Dan-Henning Larsen

Teknisk konsulent

dan@prodok.no

(+47) 913 10 495

Arild Skjøren

Kundeansvarlig

arild@prodok.no

(+47) 930 31 892

Marius Hansen

Kundeansvarlig

marius@prodok.no

(+47) 934 20 023

Tobias Arentz Sohlberg

Animatør, Grafisk Designer

tobias@prodok.no

(+47) 910 08 531

nb_NONorsk bokmål
nb_NONorsk bokmål